четвер, 23 квітня 2015 р.

Брейн - ринг «Друзі світлофора Моргайка»

«Вивчаймо Правила дорожнього руху весело!» - під таким девізом 17  квітня 2015 року відбувся брейн – ринг між учнями 4-Б та 4-В класів. 
За право носити горде звання «Друзі світлофора Моргайка» змагалися 4 команди по 6 чоловік на чолі з капітанами Марією Проніною, Єгором Безлатним, Валерією Белозєрцевою та Євою Карпенко.  
Команди виконували різноманітні завдання: впізнавали та називали дорожні знаки, згадували найважливіші правила переходу вулиць та доріг, змагалися в знаннях Правил дорожнього руху, розгадували кросворд та співали веселу пісню про світлофор.
Усі команди показали глибокі та міцні знання, кмітливість, вміння працювати разом.  Уболівальники теж не залишилися осторонь. Конкурси для них давали можливість добавити бали улюбленій команді.


Боротьба була дуже напруженою, адже всі учні  виявилися сильними та добре підготовленими гравцями. Лише на 4 бали більше зуміла отримати команда 4-В класу та ще  4 бали добавили  їй уболівальники.  Журі на чолі з заступником директора з навчально-виховної роботи Ю.Ю. Кричевською відзначили високий рівень підготовки всіх учасників.

Головне – всі разом весело, в захоплюючій, але серйозній  грі, вивчали Правила дорожнього руху. 
Саме з такою метою класоводи Тетяна Миколаівна Алексєєнко та Олена Олександрівна Ваховська  організували цей позакласний захід з предмету «Основи здоров’я».Немає коментарів:

Дописати коментар