вівторок, 5 листопада 2013 р.

Родинний марафон «Тату, почитай»


29 жовтня учні 4-В класу нашої гімназії побували на акції-активізації Родинного марафону «Тату, почитай», яку організувала та провела Євгенія Пірог, засновник громадської організації «Всі мрії». З пані Євгенією ми почали спілкуватися ще минулого навчального року, коли познайомилися з всеукраїнською громадською ініціативою «Додай читання», заснували у нашій гімназії маленьку бібліотечку – «книжкову шпаківню», станцювали казковий гопак. 

І ось нам знову випала нагода взяти участь у проекті пані Пірог. Суть нового проекту «Тату, почитай» полягає  у популяризації читання дітям саме серед татусів українських діточок. Тож 29 жовтня відбувся старт цієї акції в Києві. Далі такі ж старти пройдуть у Рівному, Тернополі, Львові. Фінал акції відбудеться 13-14 грудня на Міжнародній книжковій виставці в Українському домі. Там пройде своєрідний читацький марафон, на якому саме татусі будуть читати своїм діткам. Запрошуємо всіх татусів нашої гімназії взяти участь у цьому марафоні.

А у вівторок, 29 жовтня о 12.00 на вулиці Володимирській, 13, на території Державної пожежної частини №2 Шевченківського району м. Києва відбувся старт акції. На зустрічі були присутні письменники Григорій Фалькович, який створив вірш «Почитай мені, тату», Олександр Есаулов, Леся Воронина, представники видавництв, бібліотекарі, представники Управління МНС та  рятівники пожежної частини №2.
 Всі вони говорили про важливість саме батьківської уваги до дитини і про те, що татусеве читання здатне врятувати сина чи доньку від багатьох проблем і небезпечних ситуацій. Наші гімназисти разом розмалювали плакати, розгадали запитання вікторини і отримали чудові подарунки – книги.
Тож ще раз запрошуємо всіх учнів, батьків (особливо татусів) та вчителів гімназії долучатися до цієї чудової акції. ЧИТАЙТЕ РАЗОМ!

  

Тетяна Іванівна Кутурженко, вчитель початкових класів.

Немає коментарів:

Дописати коментар