четвер, 14 червня 2012 р.

Паспорт класної кімнати №267 гімназії №267


Паспорт класної кімнати №267
гімназії №267
Дарницького району м. Києва
Класовод - Дідик Наталія Віталіївна
      Загальна площа класної кімнати – 61 м ².
      Місце розташування – кабінет № 267 знаходиться на ІІ поверсі в блоці початкової школи, ізольовано від приміщень, які є джерелами шуму та запахів. Навчальне приміщення облаштоване так, що природний світловий потік спрямований з лівого боку. Євро-вікна мають сонцезахисні  засоби –поворотно-розсувні  жалюзі.
     Тип опалення – центральне. Є умивальник з підведеною водою.
     Кольорове оздоблення приміщення – стіни пофарбовано в зелений  колір, підлога – лінолеум коричневого кольору, стеля – біла.
      Джерело штучного освітлення – 13 люмінісцентних світильників, використання яких дозволено державною санітарно-гігієнічною експертизою, розміщені в 2 ряди паралельно до лінії вікон.
     Кабінет обладнено меблями згідно з діючими нормативними документами. Посадкових місць у класі – 30.  Меблі промарковані, відповідно до зросту дітей, розставлені в 3 ряди. Біля учительського столу та в кінці кабінету розташовано меблеві стінки, в яких зберігаються матеріали до уроків: роздатковий і лічильний матеріали, методична та художня література, словники, диски, портрети художників та письменників, таблиці.
У класі є сучасна пятиповерхнева магнітна дошка з матовим розлінованим полотном та тримачами. Класне приміщення оснащено ТЗН: ноутбуком, телевізійним екраном, який дозволяє проводити мультимедійні уроки, та музичним центром.
     У класній кімнаті є ігрова та розвивальна зони для зміни видів діяльності, відпочинку дітей під час перерв.

Паспорт ігротеки

гімназії №267
Дарницького району м. Києва

Завідувач кабінетом – Мельниченко Маргарита Миколаївна
 (вихователь групи продовженого дня)
Загальна площа ігротеки – 54.5 м².
    Місце розташування – кабінет № 129, І поверх блоку початкової школи, ізольовано від приміщень, які є джерелами шуму та запахів.
     Навчальне приміщення облаштоване так, що природний світловий потік спрямований з лівого боку. Євро-вікна мають сонцезахисні  засоби –поворотно-розсувні  жалюзі.
    Тип опалення – центральне. Є умивальник з підведеною водою.
     Кольорове оздоблення приміщення – стіни пофарбовано у жовтий колір та оздоблено шпалерами зеленого відтінку з малюнками на дитячу тематику, на підлозі – лінолеум коричневого кольору.
    Джерело штучного освітлення – 8 люмінісцентних світильників, використання яких дозволено державною санітарно-гігієнічною експертизою, розміщені в 2 ряди паралельно до лінії вікон.
    Простір ігротеки організовано у вигляді центрів діяльності:
-         центр відпочинку (килимок, м’які іграшки);  
-         центр пізнавальної діяльності ( учительський стіл, дитячі столи й стільці, комп’ютер, телевізійний екран, мобільна дошка, магнітола,  книги, журнали, куточок читача (бібліотечка), дидактичні посібники з навчання читанню, кросворди, ребуси, навушники, дидактичні ігри);
-         центр гри (куточки сюжетно-рольових ігор «Паркінг», «Господарочка», «Куточок медсестри», настільні ігри, будівельно-конструкторські ігри,  інвентар для рухливих ігор);
-         центр художньо-творчої діяльності (столики, стільці, поличка Пальма для зберігання приладдя та виставки дитячих робіт).
   Меблі та обладнання в ігротеці розміщено таким чином, щоб діти мали можливість безпечно переміщуватися. Вчитель може організувати роботу як з усім класом, так і з невеличкою групою чи індивідуально. Ігровий простір організований таким чином, щоб учитель міг спостерігати за діяльністю дітей в усіх центрах. Матеріали, що використовуються в центрах:
-          поліфункціональні;
-         різноманітні;
-         відповідають санітарно-гігієнічним вимогам;
-         розташовані у доступних для дітей місцях (на рівні очей), для того, щоб діти активно ними користувалися.


Немає коментарів:

Дописати коментар