пʼятниця, 16 березня 2012 р.

Осінній ярмарок


Увага! Увага! Спішіть! Поспішайте!
Господарі й гості! Глядіть, не минайте!
На ярмарок просим гуртом, поодинці!

На вас тут чекають чудові гостинці!
Такими словами ми розпочинали «Осінній ярмарок» - перше у другому класі свято на паралелі.  О, що тільки не продавали ми на цьому ярмарку!
На  першому лотку розмістилися овочі й фрукти. Господині припрошували нас купувати картопельку, помідори і моркву,  часник і калину, груші і яблука. Все свіженьке, щойно з грядки! 
А далі милував око керамічний посуд: тут глечики, горщики, гладишки, горнята, макітри, ложки (прості й кольорові) і свищики – гостинці для хлопчиків та дівчаток.

 Ще  далі – вишивка. Така, що аж очі вбирає. Сорочки для хлоп’яток та дівчаток, рушники. А поряд – хустки, стрічки, намисто.
 Та що це так пахне? Та це ж традиційні народні страви! Ось сальце, а поряд з ним м’ясце. А далі ковбаска запашна (сама до рота проситься вона) і свіжесенькі яєчка. Господиня пропонує нам скуштувати паляничку із найкращої пшениці, бублик і рум’яний пиріжок.
Були на ярмарку і знайомі нам Явтух, дядько Омелько з Омельчихою та кум, за яким гналося «аж сто вовків». Все було надзвичайно весело, яскраво, красиво!
 Хочу особливо відзначити роботу батьків учнів 2-В класу. Щиро дякую за допомогу у підготовці до свята: одяг дітей, чудові рушники, хустки, керамічний посуд, малюнки наших товарів надали дійству особливої чарівності та неповторності.
 Дуже вдячна батькам, які відгукнулися на заклик дотримуватись дресс-коду свята і відвідали його у вишиванках.  Висловлюю особливу подяку Шанюк Світлані Броніславівні за сприяння  у наданні  чудових декорацій та Рибалко Галині Анатоліївні, мамі учениці 2-Б класу Рибалко Євгенії, за постановку чудових таночків.
До нових зустрічей!

Кутурженко Тетяна Іванівна,
вчитель початкових класів.

Немає коментарів:

Дописати коментар