понеділок, 6 червня 2011 р.

Підводимо підсумки проектної роботи
 У квітні кожного року в гімназії підводяться підсумки роботи над навчальними проектами. Кожен клас звітує про виконану роботу, захищає свій проект. На спеціально організованій виставці учні, батьки, вчителі гімназії мають змогу побачити результати цієї роботи та проголосувати за проект, який їм найбільше сподобався. За підсумками голосування визначають переможців серед 1-4 та 5-9 класів.
   Протягом 2010-2011 навчального року учні 4-В класу під керівництвом класовода Олени Олександрівни Ваховської працювали над проектом «Як тебе не любити, Києве мій…». Було зібрано багато цікавих розповідей та фотографій, що розповідають  про історію і сьогодення  нашого рідного міста, організовано численні екскурсії. Серед матеріалів, зібраних в ході роботи, безліч дитячих робіт: малюнків, аплікацій, панно з пластиліну.
  Підсумком цієї роботи стало свято – віртуальна екскурсія «Як тебе не любити, Києве мій», що відбулося 22 квітня 2011 року. Гостями були представники адміністрації гімназії, батьки, учні 4-х класів.
   Проект 4-В класу «Як тебе не любити, Києве мій» був визнаний кращим у номінації «Проект року». Диплом вручено керівникові Ваховській О.О. під час традиційного гімназійного свята «Успіх».
                    Олена Ваховська, класовод 4-В класу

Немає коментарів:

Дописати коментар